"For hver den som påkaller Herrens navn, skal bli frelst."

Rom 10,13
Hjem
23.02 kl. 13:15

Ny medarbeider

Monica Volle er ansatt som forsamlingsarbeider i Misjonssalen i 60% stilling.

Monica Volle 2
Monica Volle med Markus og Benjamin

 

I forbindelse med at forsamlingsleder Øystein Engås er ute i 50% permisjon for regionprosjektet i NLM, søkte Misjonssalen etter forsamlingsarbeider i 60% stilling for 2 1/2 år.

Nå er Monica Volle ansatt, og vil ha en gradvis innkjøringsperiode frem til hun begynner for fullt til høsten.

Det er en glede å kunne ønske Monica velkommen som arbeider i misjonen! Hun har erfaring fra barne- og ungdomsarbeid flere steder i landet. Vi gleder oss over å få styrket staben i Misjonssalen i en fase med vekst i arbeidet og viktige valg fremover.

Hovedarbeidsområdene for Monica vil være søndagsskolearbeidet og familiearbeidet, i tillegg til oppfølging av frivillige medarbeidere i Misjonssalens mange aktiviteter.

Monica er opprinnelig fra Østfold. Hun og mannen Johannes Volle bor nå i Solevågen sammen med de to guttene Markus og Benjamin.

VidSyn utviklet av NLM IKT Service