Nyheter

Siste nyheter fra Misjonssalen Ålesund

10. september 2019

Hermund Haaland og Skaperkraft til Misjonssalen

Vi har akkurat gjennomført kommune- og fylkestingsvalg. Det er mange som har vårt opptatt av samfunnet og hvordan det bør være. Men hvordan kan jeg og menigheten være med å bygge dette samfunnet?

Torsdag 26. september kommer internasjonale leder i tankesmien Hermund Haaland til Misjonssalen. Hermund kom like før sommeren ut med boken "Samfunnsbyggere" der han tar opp mange aktuelle tema som er av interesse både for enkeltpersoner og kirker. Tema for kvelden blir: "Menigheten som samfunnsbygger, og jeg som samfunnsbygger." Vi håper at du setter av kvelden for å være sammen med oss i Misjonsssalen. Dette blir veldig spennende. Samlingen starter 20:00. 

 

Sist redigert tirsdag, 10 september 2019 11:23

NLM Ålesund Misjonsforsamling

Myrabakken næringssenter

Spjelkavikvegen 132

6010 Ålesund

misjonssalen@misjonssalen.net

Kontonummer: 3910 24 49154

 

 

NLM 1 RGB1

Dagens bibelord